Умови співпраці для України

Для початку роботи з нашим оптовим інтернет-магазином необхідно зареєструватися. Перед реєстрацією Вам необхідно ознайомитися з правилами, що діють в нашому інтернет-магазині. Продовження процесу реєстрації з Вашого боку розцінюється, як повне прийняття Вами зазначених правил.

Правила нашого оптового інтернет-магазину

 1. Реєстрація в оптовому інтернет-магазині можлива для юридичних і фізичних осіб-підприємців. Вона проходить в ручному режимі, тільки після отримання від майбутнього партнера всієї інформації, зазначеної нижче.
 2. Продаж товару здійснюється тільки оптом на умовах повної передоплати. Оплата відбувається в безготівковій формі, на підставі виставленого рахунку. Рахунок приходить Вам на електронну пошту протягом 2-х банківських днів з моменту оформлення замовлення. Також є можливість роздрукувати рахунок безпосередньо з Вашого особистого кабінету.
 3. Відвантаження здійснюється транспортними компаніями: "Новая почта" в понеділок, середу, п'ятницю і оплачується покупцем. Термін відправки замовлення состаляет від 1-го до 2-х робочих днів з моменту оплати. Термін поставки замовлення залежить від транспортної компанії. За затримку поставки з вини транспортної компанії ми відповідальність не несемо.

Більш докладно умови роботи з нашою Компанією вказуються в договорі, який буде відправлено на вказану Вами поштову адресу після проходження процедури реєстрації. Можливо укласти три види договору:

 1. постачальник несе відповідальність за доставку товару до транспортної компанії
 2. постачальник несе відповідальність за доставку товару до одержувача
 3. поставка товару здійснюється самовивозом
 4. (Cкачать договір для ознайомлення)

Якщо Ви вже є нашим клієнтом, то Вам на електронну пошту була відправлена ​​вся необхідна для реєстрації інформація. Якщо Ви її не отримали, зв'яжіться, будь ласка, будь-яким зручним для Вас способом з нашим менеджером.

Якщо Ви до цього моменту не працювали з нашою Компанією, Вам необхідно відправити на електронну адресу: [email protected] наступні дані (тема листа:" Реєстрація в інтернет-магазині "):

Для юридичних осіб:
 1. Копію свідоцтва про реєстрацію (для новостворених юридичних осіб - копію витягу з державного реєстру).
 2. Копію свідоцтва платника ПДВ.
 3. Банківські реквізити.
 4. Електронна адреса, який буде використовуватися, як логін для входу в оптовий магазин, для відправки Вам інформації по відновленню пароля, а також інформації про новини, новинки та промо-акцій.
 5. Поштова адреса для отримання договору про співпрацю. При відсутності цієї інформації, договір буде відправлений на юридичну адресу Вашого підприємства.