Про компанію NOVA SLOBODA

Компанія «NOVA SLOBODA» - один з найбільших в Україні виробників наборів для рукоділля. Вже більше 12 років ми створюємо красу, втілюючи найсміливіші задуми, оригінальні, несхожі ні на які інші набори для вишивки нитками, бісером, набори для шиття ляльок та креативного рукоділля.

Рукоділля від «NOVA SLOBODA» - це експерименти та інновації, вихід за рамки буденного, новий погляд на традиційну вишивку. Ми вчимо вишивати ниткою і бісером, на корковій основі і перфорованих матеріалах, в наших наборах поєднуються найрізноманітніші матеріали, надаючи майстриням можливості сягнути нового для себе рівня майстерності.

Наш асортимент налічує майже 1500 найменувань наборів для вишивки картин, ікон, наборів для створення годинників та шиття лялок. 

Над створенням дизайнів та розробкою схем працює великий колектив професіоналів з багаторічним досвідом роботи та особливим креативним уявленням про традиційне хобі. Власна виробнича база з сучасним обладнанням дозволяє втілити будь-які сміливі ідеї та унікальні технології, завдяки яким ми випускаємо цілу низку товарів, аналогів яким не існує на ринку рукоділля.

У комплектації наборів ми використовуємо фірмові матеріали, що дають нам можливість встановлювати на наші набори оптимальні та висококонкурентні ціни. Якість цих матеріалів високо оцінена тисячами прихильників бренду NOVASLOBODA.

Традиційний вид рукоділля - вишивка нитками і бісером – разом з нами стає модним і трендовим хобі.

Обирайте «NOVASLOBODA» - вишивайте найкраще!