Виставка вишитих картин «Нова Слобода»

Коментарі (0)

Уже понад 12 років ми створюємо красу, втілюючи наші сміливі задуми в оригінальні, несхожі ні на які інші набори для вишивки нитками, бісером, набори для шиття ляльок і креативного рукоділля.

Рукоділля від «NOVA SLOBODA» - це експерименти та інновації, вихід за рамки буденного, новий погляд на традиційну вишивку, в наших наборах поєднуються найрізноманітніші матеріали, надаючи майстриням можливість досягти нового для себе рівня майстерності.

Проведення виставки досягнень нашої компанії в рідному Харкові стало вже доброю традицією для «Нової Слободи». Щороку в серпні місяці ми запрошуємо всіх шанувальників вишивки і рукотворної краси помилуватися нашими новинками та кращими картинами, створеними за нашими наборам.

І цей серпень не став винятком. На відкриття виставки зібралося багато прихильниць вишивки і рукоділля. Ми представили майстриням наші новинки, розповіли про творчі проекти з дизайнером А. Солошенко і майстром мікровишівкі Л. Усової. Було цікаво, захоплююче, а відвідувачів виставки чекали сюрпризи у вигляді наборів для вишивки «NOVA SLOBODA»

У цьому році в рамках виставки ми організували експозицію з робіт харківських майстринь, вишитих по наборам «NOVASLOBODA». Впевнені, ця частина виставки викличе особливий захват відвідувачів.

Дивитись фото з виставки

Категорії