Унікальні обереги «В дорогу»

Коментарі (0)

     Nova Sloboda знову дивує оригінальним продуктом! Представляємо новинку - набір для вишивки іконки-оберега «В дорогу». Невеликого розміру іконка з підвісом стане індивідуальним захисним атрибутом для її власника. Вона буде оберегом в дорогу, подорож, на іспит або співбесіду, оберегом для постійного захисту (носити в сумочці, гаманці, портмоне), і, звичайно, захисним амулетом для водіїв в автомобіль.

     Іконка-оберіг двостороння, в серії - 27 найменувань (комбінацій образів). Це іменна або ікона загального іконостасу (з найпопулярніших) з одного боку і Ангел Хранитель, Миколай Чудотворець чи Богородиця Казанська - з іншого. Розмір іконки в готовому вигляді - трикутник висотою 8 см.

     Вишивка рукодільного оберега виконується бісером швом "назад голку". В роботі використовується бісер трьох розмірів №10, 13 і 15, а також дерев'яні намистини.

     Вишивка виконується на перфорованій полімерній основі Perfostitch трикутної форми. Спочатку вишиваються обидві сторони-деталі, потім за допомогою намистин і бісерин деталі зшиваються в оберіг. При бажанні всередину оберега можна вкласти текст молитви або псалома (розміщений на упаковці набору).

     В інструкції до набору докладно описані усі шви і прийоми, які використовуються в роботі над іконкою. При дотриманні під час роботи усіх рекомендацій майстриня створить оберіг, який довгий час буде радувати власника.

    Ознайомитися з асортиментом оберегів та зробити замовлення можна у відповідному розділі нашого інтернет-магазину.

Категорії