Прикмети та вишивка

Коментарі (0)

У вишивальному світі існує безліч прикмет, пов'язаних з вишивкою. Так достеменно відомо, що вишивка здатна виконувати бажання. З давніх-давен, в узорах вишивки був прихований сенс, вона носила обережний захисний характер. Нитки, з яких зіткана тканину вважалися нитками долі, а вишивкою їх можна було переплести, прикрасити і значить - змінити долю. Як же правильно вибрати і почати вишивку, яка гарантовано виконає ваше бажання?

1. Обирайте той сюжет, який вам сподобається і відгукнеться в душі.

2. Вишивку починайте на зростаючому місяці. Краще в 10 місячний день. Зробіть хоча б декілька хрестиків.

3. Під час вишивки думайте про ваше бажання так, як ніби воно вже збулося

4. На зворотному боці канви напишіть маркером що змивається або олівцем ваше бажання так ніби воно вже збулося. Не «я хочу свій будинок», а «в мене є свій дім» і розпишіть бажання докладніше.

А тепер розглянемо докладніше, що потрібно вишити для втілення задуманої мрії.

Для появи власного житла або поліпшення житлових умов - вишийте будинчок. Він повинен бути зображений повністю, а не тільки його частина. До будиночка повинна вести доріжка, поруч з будинком квіти. Двері бажано щоб були червоного кольору і відкритими. Дуже добре, якщо у вікнах горітиме світло.

До появи власного транспортного засобу - вишийте машину.

Для успіху в роботі, отримання нової роботи - вишийте коней. Кінь бажано щоб біг по полю, а його  грива майоріла за вітромі. Але будьте обережні, роботи може бути занадто багато, бо кінь працьовите тварина.

Для успіху у власномубізнесі - вишийте дракона.

Що вийти заміж або знайти любов - вишийте макові поля, парну вишивку: лебедів або голубів, метеликів, вовків, закоханих або єдинорога. Півонії згідно фен-шуй також допомагають зустріти свою любов.

Для успіху і гарного початку  у справах  - вишийте корабель. Це повинен бути корабель на всіх вітрилах в спокійному морі в гарну погоду. Його ніс повинен бути звернений в будинок, тобто впливати в будинок і вносити за собою благополуччя і багатство. Це абсолютно чарівний символ, корабель привезе вам в життя все, що ви попросите у нього.

Для досягнення фінансового благополуччя і процвітання - вишийте коропів або золотих рибок. За вченням фен-шуй 9 коропів приносять фінансовий успіх своєму власникові.

Щоб обзавестися потомством - вишийте янголят, маму з малюком (можна тварин - тигрицю з тигреням, наприклад). У фен-шуй і на сході луснувший стиглий гранат символізує численне потомство і довголіття.

Щоб було міцне здоров'я - вишийте журавлів або березки, сосни, іриси, черепаху, слона. Квітуча сакура також символізує здоров'я.

Щоб виповнилося найпотаємніше бажання - вишийте маяк або млин. Море повинно бути спокійним на картині.

Для щастя і захисту від нещастя - вишийте ікони. 

Категорії