Новинка - діамантова мозаїка

Коментарі (0)

Абсолютна новинка асортименту!

Раді вам представити новий продукт у нашому асортименті -  набори для створення картин у техніці діамантового живопису (діамантова мозаїка).


Тільки з`явившись на ринку рукоділля декілька років тому,  діамантова мозаїка спричинила справжній бум. Пройшов час, але популярність цієї техніки та наборів не вщухає, а лише зростає. І це не дивно! Адже займатися модним видом рукоділля можуть  хто завгодно – не має значення вік та стать, майстерність та певні навички. Усі можуть викладати діаманти!

Для кого набори діамантового живопису? Для будь-кого, хто хоче зайнятися  медитативним творчим процесом, хто хоче власноруч створити гарну картину для себе чи в подарунок. Викладати картини з задоволенням будуть і діти, і чоловіки, і люди похилого віку. До речі, майстрині-вишивальниці охоче будуть займатися «діамантами» у релігійні свята, коли вони відмовляються від вишивки та іншого рукоділля.

Ми пропонуємо продукцію найкращого в Україні виробника у цій галузі – ТМ «Діамантова мозаїка».

Переваги наборів цього бренду:

  • Стрази найкращої якості (за аналогією з чеським бісером як найкращим у своїй категорії);

  • Клейова основа не має аналогів в Україні за якістю;

  • Комплектація стразами з 15-20% запасом;

  • Упаковка преміум-класу;

  • У наявності великий асортимент різної тематики та цінових категорій.

Усі набори з повною викладкою «діамантами» квадратної форми, на створення однієї картини потрібно часу від двох до чотирьох тижнів.

Після викладки картина оформлюється в рамку (можна це зробити у багетній майстерні, а можна самостійно оформити в раму стандартного розміру).

Створіть свій власний шедевр разом з наборами «Діамантовий живопис»!

Залишити коментар

Всі поля обов'язкові для заповнення

Категорії